יש מי שמתקן את כלי העבודה שלכם

אנו משתמשים בכלים לעבודות טכניות שונות. יש כלים המיועדים לעבודות בית פשוטות, ואילו כלים אחרים יוצרו במיוחד לביצוע עבודות במפעלים. כאשר אתם מחפשים כלים לעבודה טכנית כלשהי, תרצו להשתמש בכלים האיכותיים ביותר, כאלו שיחזיקו מעמד שנים רבות ולא יטריחו אתכם להחלפה או תיקון השכם וערב.

בקרב מפעלים תעשייתיים אספקה טכנית היא למעשה אספקה של מוצרים מגוונים, כלי עבודה מקצועיים ואביזרים שונים עבור מפעלים ומגזרים עסקיים אחרים. הכלים נדרשים כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר עבור הלקוחות. חברת מ.א.מ מספקת כבר שנים את המוצרים האיכותיים ביותר ועובדת רק עם המותגים הידועים בעולם.

תיקון מהימן ובזמן

כל חברה אשר מכבדת את עצמה תציע שירות של תיקונים. שירות תיקון כלי עבודה צריך להיות איכותי ולהתבצע רק על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים. אנו מחזיקים צוות טכנאים מוסמך שעושה שימוש רק בחלקי חילוף מקוריים. הניסיון שלנו מול חברות גדולות במשק הוא יתרון נוסף.  בית עסק שמעונין לספק ללקוחותיו את השירות האיכותי ביותר, עדיף  שיזמין את אספקת הכלים והאביזרים שלו מחברה אשר מעסיקה טכנאים מקצועיים ומוסמכים אשר יודעים כיצד לטפל בכלי העבודה השונים.

חברת מ.א.מ וינברג – הירש בע"מ מציעה מוצרים ממיטב החברות כגון fiex   וחברת  leister . החברות הללו הן רק חלק מתוך רשימה של יצרנים מעולים שרק איתם אנו נוהגים לעבוד. אם מתרחשת תקלה האחד המכשירים, ניתן להביא אותו אלינו למעבדה. המכשיר יוחזר אליכם כשהוא מתוקן ומוכן לעבודה.

לייסטר כלי עבודה חשמליים

מתי נדרש תיקון

החשיבות של תחזוקת הכלים אשר בהם אתם משתמשים במהלך העבודה הינה גדולה, מובן שכאשר אחד מהם מתקלקל תרצו להחזירו לפעולה במהירות, לתקן אותו ולהחזירו בריא ושלם למקומו לשעת הצורך. בעולם אידיאלי יכולתם ליצור קשר עם החברה ממנה רכשתם את כלי העבודה, להחזיר להם את כלי העבודה שהם יעבירו אותו לחברה. הכלי יעבור תיקון וישלח כל הדרך בחזרה. תהליך זה לוקח זמן רב ואין לכם אפשרות  לדעת מתי תזדקקו לכלי בתקופה הקרובה.

אצלנו תזכו ליחס מועדף, מהיר ואיכותי. אנו מייבאים כלי עבודה איכותיים בלבד ולכן גם במקרה של תקלה תמיד יהיה לכם אל מי לפנות. אין כל סיבה להתפשר על כלים באיכות בינונית. בעיקר כאשר אתם מעוניינים לבצע את העבודה הטובה ביותר. כל עבודה יכולה להתבצע בנוחות, ביעילות ובקפדנות על ידי שימוש בכלים הנכונים.

תיקון מהיר ואיכותי

אחד הפרמטרים לשירות טוב הינו מהירות ואיכות. אצלנו תקבלו את כלי העבודה שלכם מתוקן בזמן המהיר ביותר. כך תוכלו להימנע מעיכובים מיותרים במתן השירות ללקוחותיכם. הידיעה שיש מישהו שניתן לסמוך עליו חשובה מאוד ומספקת תמיכה גם בפן הפסיכולוגי. מומלץ לקנות כלי עבודה רק מחברה מנוסה ומקצועית אשר מסוגלת לספק את הכלים הטובים ביותר בשוק.

לחיצה למעבר למוצרים שלנו: