אספקה טכנית

אספקה טכנית לתעשייה היא אספקה של מוצרים, אביזרים וכלי עבודה מקצועיים למגזר העסקי איתם יכולים עסקים לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר עבור לקוחותיהם. חברת מ.א.מ פועלת בתחום כבר עשרות שנים ודוגלת באספקה של מכשירים וכלים של המותגים המובילים.

אספקה טכנית היא מושג בולט כיום בנוף המגזר העסקי, בעיקר בקרב מפעלים תעשייתיים, יצרניות גדולות, מוסכים וכדומה. מדובר למעשה בשירות אספקה של כלי עבודה מקצועיים, מוצרים נלווים ואביזרים שאיתם בתי עסק כאלו ואחרים יכולים לתת ללקוחות שלהם את העבודה המקצועית הנדרשת שהם מצפים לה ומשלמים עבורה.

מה כוללת האספקה הטכנית לתעשייה?

שירות אספקה טכנית כולל סוגים שונים של כלי עבודה המיועדים לבתי עסק, מפעלים ומגוון רחב של נותני שירות. האספקה מיועדת לנותני שירות ועסקים המשרתים את הלקוחות הסופיים- לקוחות פרטיים או עסקיים, כדוגמת כלי עבודה למוסכים או בעלי מקצוע מתחום הבנייה, אינסטלציה ועוד.

יש היום היצע רחב של כלי עבודה שיש להם שימוש והם נדרשים, הן בקרב המגזר הפרטי והן בקרב המגזר העסקי; חלק מהכלים מיועדים למקצועות ספציפיים ואחרים, כמו מקדחות למשל, יכולים להיות שימושיים כמעט לכל תחום. בשל ריבוי בתי העסק ונותני השירות במגוון מקצועות ותחומים, שירותי האספקה מונים מספר עצום של כלים ואביזרים שונים. כל עסק או נותן שירות יכול לבחור את המוצרים שמתאימים לו על מנת שיוכל לבצע את עבודתו באופן מקצועי, בנוחות וכמה שיותר מהר, לשביעות רצונו ובעיקר לשביעות רצונם של הלקוחות.

בין שלל סוגי הכלים שאפשר למצוא היום ולקבל אספקה שלהם:

  • כלים ואביזרים למטרות מיגון וביטחון
  • כלי ריתוך, חימום והלחמה של פלסטיק, פח ועוד מגוון חומרים
  • כלי עבודה לשירותים פרטיים

רבים מכלי העבודה שאפשר למצוא היום יכולים להיות חשמליים ולא חשמליים, אך נראה שהביקוש גדול יותר עבור המכשירים החשמליים בשל היעילות והמהירות שהם מציעים והעובדה שהם חוסכים למשתמשים את המאמץ הפיזי הדרוש לשם ביצוע העבודה.

אספקה טכנית מכונת לייסטר - פועל שכובד

אספקה מחברה מקצועית

חברה העוסקת בתחום של אספקה טכנית צריכה מצד אחד להציע מגוון רחב של כלי עבודה ומצד שני להציע גם שירותי תיקון לכלי העבודה האלו. משום כך, בית עסק שרוצה לספק ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר, רצוי שיזמין את אספקת הכלים והאביזרים שלו מחברה שעובדים בה טכנאים מקצועיים ומוסמכים שיודעים כיצד לטפל בכלי העבודה השונים.

חברת מ.א.מ עונה לכל הדרישות האלו. בחברה שלנו תוכלו למצוא כלי עבודה ומגוון רחב של אביזרים ומוצרים נלווים של חברות Flex ו Leister, שהן כיום בין החברות המובילות ביותר בתחום. מלבד זאת, בחברתנו עובדים טכנאים מוסמכים, כך שבעת הצורך אתם יכולים להביא אלינו את המכשירים ואנו נדאג להחזיר לכם אותם תקינים ומוכנים שוב לעבודה.

 

לחיצה למעבר למוצרים שלנו: