ציוד הלחמה שוויצרי המוביל
בעולם למקצועי ולתעשייה
לאתר הרישמי

Leister, מוצרי לייסטר

/// כלים ידניים חדשים

אין מוצרים


Leister היא בין החברות המובילות בתחום ייצור כלי עבודה ומשום כך אנחנו בחברת מ.א.מ משווקים את המוצרים שלה. אם אתם מחפשים כלי עבודה מקצועיים ואיכותיים, כאן תוכלו למצוא סוגים שונים של כלים.

רבים מבעלי המקצוע לא יכולים להסתדר בלי כלי עבודה חשמליים, כיוון שהם חוסכים זמן ומאמץ ובעיקר מאפשרים לבצע את העבודות השונות בצורה הרבה יותר יעילה וברמה מקצועית גבוהה במיוחד. אם גם אתם צריכים כלי עבודה, חברת מ.א.מ כאן בשביל לספק לכם את הכלים המתאימים.

אספקה טכנית של מוצרי Leister

חברתנו הוקמה בשנת 1961, ומיומה הראשון ועד היום אנו עוסקים בתחום של אספקה טכנית, כלומר שיווק ומכירה של כלי עבודה.

במסגרת עבודתכם אתם צריכים לבצע פעולות לא פשוטות, בין אם העבודה מתבצעת ללקוח פרטי ובין אם היא מתבצעת עבור לקוח עסקי. ככל שכמויות העבודה גדלות, כך אתם צריכים להשקיע יותר זמן ומאמץ. על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, חשוב שתצטיידו בכלי העבודה הטובים ביותר.

בדיוק לשם כך בחרנו לצרף להיצע המוצרים שלנו את המוצרים של Leister שהיא היום אחת החברות המובילות ביותר בתחום. כבר מעל 60 שנה, מותג זה מבוקש ומשווק במדינות רבות ברחבי העולם. מוצרי החברה מיועדים לריתוך וחימום תעשייתי של חומרים פלסטיים ותרכובות פלסטיות שונות והם מספקים למשתמשים בהם עבודה נוחה וברמה גבוהה.

המוצרים של Leister מתחלקים ל 3 קטגוריות:

  • ריתוך פלסטיק- ריתוך של פלסטיק יכול להתבצע על ידי מכשירים ידניים ואוטומטיים. פעולה זו נדרשת בין השאר עבור מערכות איטום של גגות, חלקי חילוף של רכבים ועוד. כיוון שמדובר בחומר בעל רגישות גבוהה, עבודת הריתוך צריכה להיעשות בצורה מדויקת, ובמקרה זה המותג לייסטר מציע את הפתרון הטוב ביותר.
  • חימום- לייסטר מציעה מגוון מוצרים הפועלים על בסיס אוויר חם כמו מפוחים המיועדים לעבודות שונות ביניהן היתוך, ייבוש ועוד. אחרי שנים רבות של ניסיון והתמקצעות בתחום, Leister הצליחה למצוא את הנוסחה המושלמת לכלי העבודה בקטגוריה זו.
  • ריתוך בלייזר- לייסטר היא החברה היחידה שמייצרת מכשירים המבוססים על מערכת לייזר איתה ניתן לרתך פלסטיק. מכשירים כאלו מציעים שיטת עבודה חדשה בתחומים שונים, ביניהם ייצור, טכנולוגיה רפואית וענף הטקסטיל.

שיווק מוצרי Leister בחברת מ.א.מ

מתוך ניסיון רב שנים אנחנו יודעים שהמכשירים הם מה שקובע את הסטנדרט בתוצר הסופי שמתקבל, ולכן אנחנו דואגים לספק לכם את המוצרים של המותגים הטובים ביותר, וזה כולל כמובן את לייסטר.

בין מבחר המוצרים של המותג אותם תוכלו למצוא אצלנו:

  • מכונות הלחמה
  • מכשירי בדיקה
  • מפוחים ומפוחי אוויר חם
  • מכונות הלחמה
  • מגוון כלים ידניים ועוד...

למידע נוסף, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.