הלחמת פלסטיק | מ.א.מ וינברג הירש

הלחמת פלסטיק

רבים מהמוצרים שאנו רוכשים, גדולים וקטנים כאחד, עשויים בחלקם או במלואם מפלסטיק. כיוון שחלקי הפלסטיק עלולים להיהרס או להישבר, כלים לביצוע הלחמת פלסטיק הם חיוניים.

הלחמת פלסטיק היא פעולה נדרשת ויש לומר אף בסיסית. זאת מכיוון שמוצרים רבים שאנו רוכשים כיום – מוצרים גדולים וקטנים כאחד – עשויים מפלסטיק או כוללים חלקי פלסטיק, והרי לפלסטיק יש נטייה להישבר או להיהרס בצורה כלשהי; אפילו נגיעה קלה של סיגריה דלוקה למשל יכולה ליצור בו פגם.

בשל הנחיצות של הלחמת פלסטיק חברתנו מספקת כלים שונים שנועדו לביצוע פעולה זו. בין השאר, יש ברשותנו מכשיר להלחמת יריעות PVC (רבים ממוצרי הפלסטיק בסביבתו עשויים מחומר זה). בעזרת מכשיר ההלחמה הייעודי הזה ניתן לטפל בתקליטים, מסגרות לחלונות, אביזרי אינסטלציה שונים ועוד.

מכשירים מיוחדים לענף הבנייה

בענף הבנייה יש שימוש לא קטן ביריעות ביטומניות שמשמשות את אנשי המקצוע בענף זה לביצוע איטום של מבנים. היריעות האלה עשויות מביטומן, שהינו מוצר תרמופלסטי אותו ניתן לרכך בחום. כאשר צריך לבצע שינויים כלשהם ביריעות האלה, למשל יישור יריעה שהתעקמה, מכשיר להלחמת יריעות ביטומניות מסייע בפעולה זו בצורה הטובה ביותר.

הלחמת יריעות פלסטיק

הלחמת פלסטיק היא פעולה נפוצה כאשר מעוניינים ליצור, לשנות או לתקן יריעות פלסטיק. השימוש ביריעות אלה הוא רחב מאוד ובין השאר הן משמשות ליצירת אריזות, לחיפוי ואיטום ועוד.

בהרבה מקרים, נדרשים תיקונים אסתטיים ליריעות, כאשר הן מובחנות לעין ואינן משמשות אך ורק למטרות שימושיות. במקרים כאלו, מכשיר להלחמת יריעות פלסטיק מאפשר עבודה מקצועיות ונוחה.

הלחמה למטרות מחזור

מחזור הוא תופעה שהולכת וגוברת עם השנים, בשל ההבנה שפלסטיק עלול ליצור זיהומים סביבתיים רבים. על כן, הלחמה של מוצרים שעשויים פלסטיק או חלקי פלסטיק שונים היא פעולה נדרשת בקרב יצרניות רבות שמבקשות למחזר את האריזות שלהן. בין לקוחות החברה אפשר לראות כמה משמות היצרניות הגדולות ביותר שאותן הפלסטיק משמש למטרות אריזה של מוצריהן. איסוף כמויות אדירות של האריזות שלהן ממרכזי המחזור מאפשר להן להלחים אותן לפי צורך וכך לאפשר שימוש חוזר בהן. כמובן שמדובר בחיסכון כלכלי גדול במיוחד עבור היצרניות, ויש לכך גם השפעה חיובית על הסביבה שלנו.

סוגים שונים של מכונות הלחמה

חברת מ.א.מ מספקת מגוון מכשירים שמטרתם היא הלחמת פלסטיק למטרות שונות, וזה כולל יריעות ביטומניות, יריעות PVC וכן הלאה. כדי שכל הלחמה תתבצע בצורה הטובה ביותר, היצע המכשירים שלנו כולל כמה מהשמות המובילים ביותר בתחום, ביניהם Leister ו Flex.

אם אתם מחפשים מכשירי הלחמה חדשים או חלופיים לאלו שיש ברשותכם, אתם מוזמנים לבחון את היצע המכשירים שלנו.

למגוון של מכונות הלחמה לחצו כאן