מכונת פוליש לרכב של חברת פלקס

לפני שנספר לכם על הדגם החדשני FLEX XC 3401 VRG לפוליש מקצועי לרכב שלכם, הבה ננסה להבין מהו פוליש בכלל.

פוליש לרכב זו הדרך הטובה ביותר להברקת הרכב, שיראה ממש כמו חדש, כאשר הפוליש מוריד את השכבה העליונה של הצבע ומסירה פגמים כגון: מערבולות צבע, שריטות, לכלוכים, סימני גשם ועוד, ובעצם מחדש את שכבת הצבע. להבדיל מווקס, שיוצר מעין הגנת שכבה שקופה הנוספת לרכב, פוליש מטרתו העיקרית היא ליטוש הצבע הקיים ובעצם לחדש את שכבת הצבע המקורית.

יישום פוליש יכול להתבצע בשתי דרכים עיקריות : פוליש במכונה ופוליש ביד. בעזרת פוליש במכונה ניתן להגיע לתוצאות הרבה יותר מרשימות מאשר ביצוע פוליש ביד ודרך זו הרבה יותר אפקטיבית וקלה לשימוש. במידה וצריך להגיע למקומות שהגישה אינה נוחה בעזרת המכונה, ניתן להשתמש בפוליש ידני אשר הרבה יותר קל להגיע למקומות שאינם פשוטים לגישה.

מכונת ליטוש

מכונת הפולישר הידועה בשם מכונת ליטוש, היא הדרך המקצועית לביצוע הפוליש. התהליך בעקרון הוא פשוט כאשר יש למרוח משחת פוליש על גבי הפד ולהציב אותו במקום שרוצים על פני הרכב. בשלב זה, מכונת הפוליש תבצע את שאר העבודה וכל מה שמפעיל המכונה צריך לעשות הוא לעבור על המקומות המתאימים בתנועות סיבוביות לביצוע הברקה אופטימלית. מומלץ לחלק את הרכב לכמה משטחים כאשר כל פעם מתמקדים במשטח ספציפי אחר.

מכונת הפוליש מבצעת את עבודתה בצורה יסודית מאוד והמכשיר קל ופשוט מאוד לתפעול.

מכונת פוליש לרכב

מכונת פוליש איכותית

מכונת פוליש איכותית במיוחד שכבר זכתה בכינוי 'המרצדס של מכונות הפוליש' היא המכונה של חברת פלקס מהדגם xc 3401 VGR.

תפוקת החשמל של מכשיר זה הוא 590 וואט, אורך הכבל מגיע עד 4 מטרים, משקלו כ2.5 קילוגרם, ומהירות הסיבובים לדקה הוא בין 160 -480 סל"ד. המכשיר בעל מנוע רב עוצמה שיכול להתמודד עם עומסים קיצוניים.

ידית השליפה הארגונומית מאפשרת טיפול אופטימלי בכל המשטחים שתבחרו, מידת החום אינה גבוהה ובכך אידאלית למשטחים עם צבעים הרגישים לטמפרטורה גבוהה, השליטה במכשיר פשוטה כאשר רמת המהירות היא קבועה, וישנה הגנה מפני עומס יתר וניטור הטמפרטורה במידה והמכשיר מתחמם יתר על המידה. התנועה הסיבובית שהמכשיר מבצע בעצם מדמה את התנועה המעגלית שיד אנושית יכולה לבצע תוך כדי הפוליש.

כל בעל רכב רוצה שהרכב שלו יבריק ככל שאפשר ולכן עליו לשמור עליו שיראה כמו חדש. ככל שהזמן עובר הלכלוך מצטבר על גבי הצבע, ישנן שריטות והצבע דוהה ולכן ביצוע פוליש על ידי מכונת פוליש לרכב היא הכרחית לשמירה לאורך זמן על מכונית מבריקה ויפה.

לחיצה למעבר למוצרים שלנו: